STRATEJİK PLANLAMA TOPLANTISINDA MUHTARLARIN GÖRÜŞLERİ ALINDI

Adıyaman Belediyesi 2025-2029 Dönemi Stratejik Plan Muhtarlar Toplantısı düzenlendi. 

Stratejik Planlama Toplantısında muhtarların görüşleri alındı

Belediyesi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen ve muhtarların görüşlerinin alındığı toplantıya  Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere’nin yanı sıra Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve  33 Mahalle Muhtarı katıldı. “TALEPLERİ DİKKATE ALACAĞIZ” Muhtarların altyapı, yol bakımı, çevre düzenlemesi gibi konularda belediyeden destek ve  taleplerinin dile getirildiği toplantıda Başkan Tutdere, “Muhtarlarımızın talepleri başımızın  tacı. Hepsini dikkate alıyoruz.” dedi.

“MUHTARLARIMIZIN DESTEKÇİSİYİZ”  Daha önce de muhtarlara bilgisayar eğitimi verdiklerini hatırlatan Tutdere, “Demokrasimizin  temel taşı, halkımızla aramızdaki en sağlam köprü ve Adıyaman’ımızda yaşam kalitesini  artırmak için yapacağımız çalışmalarda en önemli işbirlikçilerimiz muhtarlarımız.

Bu nedenle 
stratejik planlamamızda en önemli paydaşımız elbette muhtarlarımız olacaktı. Bugünkü  toplantımızda değerli görüşlerini bizimle paylaşarak hedeerimize önemli katkılarda  bulundular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Her zaman muhtarlarımızın destekçisi olacağız.”  ifadelerini kulland

ADIYAMAN (UHA) - RAMAZAN YAVUZ

BELEDİYELER

EKONOMİ