GÜZELBAHÇE'DE MİLLİ MAÇ HEYECANI DEV EKRANDA YAŞANACAK

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, A Milli Takımı’mızın Salı (yarın) günü saat 22:00’de oynayacağı Türkiye – Avusturya maçını Siteler Mahallesi Mavi Bayraklı Plaj’da bulunan Belediye Güzbel Plaj Cafe’de birlikte izlemeye davet etti.

Güzelbahçe'de Milli Maç Heyecanı Dev Ekranda Yaşanacak

Güzelbahçe;de Milli Maç Heyecanı Dev Ekranda Yaşanacak
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, A Milli Takımı’mızın Salı (yarın) günü saat 22:00’de oynayacağı Türkiye – Avusturya maçını Siteler Mahallesi Mavi Bayraklı Plaj’da bulunan Belediye Güzbel Plaj Cafe’de birlikte izlemeye davet etti.

Milli maçları izlemek isteyen vatandaşlar, bu taleplerini sosyal medya aracılığı ile belediyeye iletince Belediye Başkanı Mustafa Günay bu talebi geri çevirmedi ve Güzbel Plaj Cafe’de dev ekran kurarak maçı vatandaşlarla birlikte izleyecek.

“Bizim çocuklara başarılar diliyorum”
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, yapmış olduğu açıklamada, Güzelbahçeli vatandaşların sosyal medyadan gelen talepleri üzerine maç heyecanını dev ekrana yansıtacaklarını belirterek, “Millilerimizin maçlarını önceden verme düşüncemiz vardı zaten, vatandaşlarımızın da talebi ile bunu Salı günü saat 22.00 da oynanacak Türkiye – Avusturya milli maçının heyecanına ortak olmak için tüm vatandaşlarımızı aileleri ile birlikte bekliyor olacağız. Güzelbahçe Belediyesi olarak Siteler Mahallesinde bulunan Güzbel Plaj Cafemizde kuracağımız dev ekranda maç heyecanına tüm hemşehrilerimizi davetlidir' dedi.

İZMİR (UHA) - HÜSEYİN ERGÜN

BELEDİYELER

EKONOMİ